Kedja, vriden, längd: ca 76cm, bredd: ca 3mm. 925/1000 Silver Vikt: 13,5 g

Kedja, vriden, längd: ca 76cm, bredd: ca 3mm. 925/1000 Silver Vikt: 13,5 g

Kedja, vriden, längd: ca 76cm, bredd: ca 3mm. 925/1000 Silver Vikt: 13,5 g

Aktuellt bud i realtid:

100 kr

(sawer)

2015-04-21 13:45:30

Ange ditt maxbud i rullistan nedan:

Objektinformation:

Auktnr SE16.20150421.A24195
Varukategori Silver / Kedjor & collier
Kontor Skanstull
Auktionstyp Pantauktion
Utropspris 50 kr
Aktuellt bud 100 kr
Stänger 2015-04-21 13:45:30
Provision 15 kr
Frakt 49 kr

Skicka en förfrågan till Pantbanken

Tipsa en kompis

Budlista:

Datum Budgivare Bud
21/4 12:36:04 sawer 100 kr
19/4 09:55:34 faina 75 kr
21/4 12:32:39 sawer 75 kr
19/4 09:55:13 faina 50 kr

Populära auktionsvaror på detta kontor

Ring med diamanter ca 60x0,01-0,02ct, stl 17, bredd ca 4-19mm, ostämplad. 18K  Vikt: 7,9 g

Ring med diamanter ca 60x0,...

2024-05-21 13:11:30

Till auktion

Herrur, Omega Constellation, Ø34mm, Cal 564, verknr 27255081, Boettnr 168005, stål, datum, automat, tygband slitage, repor på originalplastglas, ca 1966-69, kraftig gravyr på baksida

Herrur, Omega Constellation...

2024-05-21 13:31:00

Till auktion

Elgitarr Guild, serienr CZ500099, smärre lack- och stötskador, mikrofon ej original, slitet hårt fodral  Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr Guild, serienr CZ5...

2024-05-21 13:44:00

Till auktion

Ring Lapponia At Eruption design Björn Weckström, stl 17½, bredd ca 7-21mm, öppen modell, borstat silver med akrylsten med bubbla, slitage. silver Vikt: 13,7 g

Ring Lapponia At Eruption d...

2024-05-21 13:04:30

Till auktion

Ring med blå safirer och opaler, stl 18, bredd 21,8mm, en blå sten saknas, en opal med nagg vid klon, vissa stenar lösa i fattningen, 18K  Vikt: 7 g

Ring med blå safirer och o...

2024-05-21 11:33:00

Till auktion

Elgitarr LTD Deluxe M-1000, ESP, serienr W11090181, Korea, skruvar saknas på bakplatta, kant- och lackskada, skadad ingång till svajarm, skadat mjukt fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr LTD Deluxe M-1000,...

2024-05-21 13:43:00

Till auktion

Elgitarr Ibanez, ORM1, Kina, serienummer saknas, mjukt fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr Ibanez, ORM1, Kina...

2024-05-21 13:43:30

Till auktion

Elgitarr Fender Stratocaster, Original Contour Body, serienr MX18179480, Mexico, Tobacco sunburst, bakplatta saknas, smärre kantskador, mjukt fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr Fender Stratocaste...

2024-05-21 13:42:30

Till auktion

Armband med sötvattenpärlor, längd 19cm, lås 14K Vikt: 0 g

Armband med sötvattenpärl...

2024-05-21 11:49:00

Till auktion

Ett par örhängen med diamanter 2xca0,12ct, ca 4x4mm. 18K  Vikt: 1,1 g

Ett par örhängen med diam...

2024-05-21 12:22:30

Till auktion

Stelt armband, Miss Butterfly Cuff, design Efva Attling, Ø60mm, längd 13,5cm, 925/1000 silver Vikt: 29,1 g

Stelt armband, Miss Butterf...

2024-05-21 11:10:00

Till auktion

Pärlcollier, odlade saltvattenpärlor, defekt, silverlås. silver  Vikt: 0 g

Pärlcollier, odlade saltva...

2024-05-21 13:29:30

Till auktion

Doktorsväska, längd 29,5 cm, höjd ca 16cm, vinrött skinn, svart tygfoder, detaljer i vitmetall Skickas med paket.

Doktorsväska, längd 29,5 ...

2024-05-21 13:32:30

Till auktion

Collier, längd 46cm, bredd 5mm, 14K  Vikt: 5,7 g

Collier, längd 46cm, bredd...

2024-05-21 11:40:30

Till auktion

Mynt 100 Pesos Diez Condores - Republica De Chile 1970, Ø31mm, repigt, 21,6K  Vikt: 20,3 g

Mynt 100 Pesos Diez Condore...

2024-05-21 11:30:30

Till auktion

6 kaffekoppar, höjd 6,5cm, med 7 fat Ø13,5cm, modell Turtur, design Stig Lindberg, Gustavsberg, dekor i grönt i form av fåglar och bladverk, tillverkades 1974 och är i nyproduktion sedan 2010, benporslin, glasyrmärken undertill på fat

6 kaffekoppar, höjd 6,5cm,...

2024-05-21 12:59:30

Till auktion

Ring med briljantslipade diamanter 3x0,23ct, en gammalslipad diamant ca 0,38ct och rosa safirer, stl 16, bredd 12,5mm, Stockholm år 1980, vitguld 18K Vikt: 10,7 g

Ring med briljantslipade di...

2024-05-21 12:08:00

Till auktion

Armring, Ø ca 60mm, bredd 3mm, tvåfärgad. 21K  Vikt: 11,9 g

Armring, Ø ca 60mm, bredd ...

2024-05-21 12:41:30

Till auktion

Ett par solglasögon, Christian Dior Troika YB7DI, made in Austria, bredd 138mm, ljusblå glas, lätta repor, silvertonade bågar, originalfodral med slitage

Ett par solglasögon, Chris...

2024-05-21 13:05:30

Till auktion

Ett par örhängen med genombruten dekor och emaljdetaljer, 65x35mm, snurrebussar saknas, skadade, 21K  Vikt: 22,9 g

Ett par örhängen med geno...

2024-05-21 11:00:00

Till auktion

Se kontorets övriga auktionsvaror