Litografi "Nescafé" med sällskap" av Caroline af Ugglas ur serien Iberiska betraktelser. Nr. 179/225; signerad i blyerts. Svart träram / glas. Yttermått 63 x 46 cm. Skickas med postpaket.

   | Ny sökning |  Nästa
1 400 kr

(frasselux)

Delbetala fr 135 kr/mån

Delbetala fr 135 kr/mån

Delbetala ditt köp

Prisexempel för delbetalning av denna vara:

  • 135 kr/mån - 12 månader (årsränta 18 %)

I beloppet ovan ingår provision om 15%.
Aviavgift á 29 kr/mån tillkommer. Delbetalning ges på max 50 000 kr.

Auktnr SE73.20190214.A1768
Varutyp Konst/konsthantverk
Utropspris 800 kr
Aktuellt bud 1400 kr
Stänger 2019-02-14 19:00:00

  1. Här loggar du in!

    pantbanken.se har fått nytt utseende.
    Här loggar du in till våra olika tjänster.

SwedishSwedish FinnishFinnish
EnglishEnglish FarsiFarsi
FrenchFrench ArabicArabic
SpanishSpanish ThaiThai