Armband med Granater, förgyllt silver 830/1000, längd 18,5 cm, bredd 6 mm, tillverkarstämplad HE Vikt: 6,5 g
Auktnr | SE74.20190305.A3457 |
Varukategori | Silver / Armband |
Utropspris | 1 kr |
Aktuellt bud | 550 kr |
Stänger | 2019-03-05 19:52:00 |
Provision | 83 kr |
Frakt | 129 kr |