Berlock i 18K guld med en odlad pärla. Den är 12,5 mm lång inkl. ögla och väger 0,6g. Från Alton. Stämplad 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20190425.A2297 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Utropspris | 150 kr |
Aktuellt bud | 200 kr |
Stänger | 2019-04-25 19:04:30 |
Provision | 30 kr |
Frakt | 49 kr |