Herrur Certina DS, Ø 36 mm, cal 25-661, boettnr 5301013, stål, manuell, plexiglas - sprickor/repor, datum, 60-tal, patinerad urtavla, en del mindre jack i boetten,
Auktnr | SE74.20190430.A4061 |
Utropspris | 1 kr |
Aktuellt bud | 375 kr |
Stänger | 2019-04-30 19:46:00 |
Provision | 56 kr |
Frakt | 129 kr |