Berlock i 18K guld med en ljusblå kula (mars månadssten). Den är Ø 10,3 mm och väger 1,13g. Stämplad 18K / kattfot.
Auktnr | SE73.20190523.A2439 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Utropspris | 125 kr |
Aktuellt bud | 225 kr |
Stänger | 2019-05-23 19:09:00 |
Provision | 34 kr |
Frakt | 49 kr |