Veneziakedja i 18K guld. Springring. Den är 38,5 cm lång, 0,8 mm bred och väger 1,96g. Stämplad 750 ITALY & kattfot.
Auktnr | SE73.20190815.A2642 |
Utropspris | 650 kr |
Stänger | 2019-08-15 19:04:00 |
Provision | 98 kr |
Frakt | 129 kr |
15/8 19:04 | ABV1866 | 650 kr |