Veneziakedja i 18K guld. Springring. Den är 38,5 cm lång, 0,8 mm bred och väger 1,96g. Stämplad 750 ITALY & kattfot.

650 kr

2019-08-15 19:04:00

Delbetala fr 100 kr/mån

Delbetala ditt köp

Prisexempel för delbetalning av denna vara:

  • 100 kr/mån - 12 månader (årsränta 18 %)

I beloppet ovan ingår provision om 15%.
Aviavgift á 29 kr/mån tillkommer. Delbetalning ges på max 50 000 kr.

Auktnr SE73.20190815.A2642
Varutyp Smycken; halskedjor
Utropspris 650 kr
Stänger 2019-08-15 19:04:00

15/8 19:04 - 650 kr