| Ny sökning | Nästa
Ring i 18K guld med fyra rosa safirer och tre diamanter á 0,005ct. Den är 2- 2,6 mm bred, är i storlek 17,25 och väger 1,69g. Stämplad 750 & kattfot.
Auktnr | SE73.20200123.A3915 |
Utropspris | 650 kr |
Aktuellt bud | 850 kr |
Stänger | 2020-01-23 19:00:19 |
Provision | 128 kr |
Frakt | 129 kr |