V-formad ring i 18K guld med tre safirer och fem diamanter á 0,005ct. Den är 1,6 - 8 mm bred, är i storlek 17 och väger 1,57g. Stämplad 750 & kattfot
Auktnr | SE73.20200123.A3923 |
Utropspris | 650 kr |
Aktuellt bud | 700 kr |
Stänger | 2020-01-23 19:04:00 |
Provision | 105 kr |
Frakt | 129 kr |
23/1 18:58:35 | wafa1 | 700 kr |
17/1 20:01:39 | flopitza | 650 kr |