Ring i 18K guld med en blå topas och två diamanter á 0,005ct i en vitguldsslinga. Den är 1,3 - 12 mm bred, är i storlek 17 och väger 2,69g. Stämplad 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20200123.A3925 |
Utropspris | 850 kr |
Aktuellt bud | 900 kr |
Stänger | 2020-01-23 19:05:00 |
Provision | 135 kr |
Frakt | 129 kr |
22/1 13:13:21 | maria200 | 900 kr |
17/1 20:04:38 | flopitza | 850 kr |