Snygg granatcollier i förgyllt silver. Den har ställbar längd 40 / 42 cm. Kedjan är 1,5 - 4 mm bred. Mittberlocken hänger ner 30 mm. Den väger 7,88g. Springring. Stämplad 925, S & svensk importstämpel.

375 kr

(avicii)

Auktnr SE73.20200702.A5481
Varutyp Smycken; halskedjor
Utropspris 150 kr
Aktuellt bud 375 kr
Stänger 2020-07-02 19:05:30