Brosch i 18K guld med en lila sten och en odlad pärla. Den är 49 x 18 mm och väger 4,2g. Stämplad Stigbert, HE, Stockholms stadsstämpel, kattfot, 18K, 1951 och en stjärna.
Auktnr | SE73.20210121.A6642 |
Varukategori | Guld / Broscher |
Utropspris | 1 300 kr |
Aktuellt bud | 1 400 kr |
Stänger | 2021-01-21 19:01:30 |
Provision | 210 kr |
Frakt | 129 kr |
18/1 07:34:13 | byronbay55 | 1400 kr |
17/1 05:51:23 | wfr65 | 1300 kr |