Vackert granatarmband i förgyllt silver. Det är 18 cm långt och väger 29,3g. Mittenblomman är 30 mm. Bredd från 9 mm. Kistlås & säkerhetskedja. Stämplat 830S & otydliga svenska importstämplar.
Auktnr | SE73.20210128.A6741 |
Varukategori | Silver / Armband |
Utropspris | 600 kr |
Aktuellt bud | 1 200 kr |
Stänger | 2021-01-28 19:02:00 |
Provision | 180 kr |
Frakt | 129 kr |