Snygg ring i 18K guld med tre vita stenar (bra lyster); fattade i vitt guld. Den är 2,3 - 8,8 mm bred, är i storlek 17,5 och väger 2,8g. Stämplad THK ( Lars Harsheim), Göteborgs stadsstämpel, kattfot 18K & C9 (=1953)
Auktnr | SE73.20210128.A6754 |
Utropspris | 1 100 kr |
Stänger | 2021-01-28 19:08:00 |
Provision | 165 kr |
Frakt | 129 kr |
28/1 19:08 | ABV1866 | 1 100 kr |