Golvvas med dekor ur famille noire- paletten, motiv av drakar och blommor, porslin, Kina, 1900-tal, höjd 46 cm, smärre slitage, enstaka tillverkningsdefekter. Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.
Auktnr | SE1.20210303.A38948 |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | 800 kr |
Stänger | 2021-03-03 19:17:30 |
Provision | 120 kr |
Frakt | Skickas ej |
3/3 17:34:58 | mikfed | 800 kr |