Golvurna med polykrom figurscen, tryckt samt målad dekor, porslin, Kina,1900-talets första hälft, höjd ca 60cm, slitage, färgbortfall, mindre missfärgning. Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.
Auktnr | SE1.20210303.A38953 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Skulpturer |
Utropspris | 250 kr |
Aktuellt bud | 250 kr |
Stänger | 2021-03-03 19:19:30 |
Provision | 38 kr |
Frakt | Skickas ej |
3/3 17:36:18 | mikfed | 250 kr |