Tedosa, dekor i underglasyrblått, porslin, 1900-talets andra hälft, höjd ca 14cm, obetydligt slitage.
Auktnr | SE1.20210303.A38962 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 375 kr |
Stänger | 2021-03-03 19:23:56 |
Provision | 56 kr |
Frakt | 129 kr |