Vas, polykrom dekor av tempelscen, porslin, Kina, 1900-tal, höjd ca 22cm, mindre slitage, mindre färgbortfall.
Auktnr | SE1.20210303.A38973 |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 125 kr |
Stänger | 2021-03-03 19:28:30 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 49 kr |