Vas, polykrom dekor av fåglar och blommor, tryckt dekor, porslin, 1900-talets andra hälft, höjd ca 26cm, slitage, mindre färgbortfall, nagg.Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20210303.A38976 |
Utropspris | 25 kr |
Aktuellt bud | 75 kr |
Stänger | 2021-03-03 19:30:00 |
Provision | 11 kr |
Frakt | 299 kr |