Vas med dekor av blommor, lergods, Kina, 1900-tal, höjd ca 32cm, slitage, krackelyr. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20210303.A38978 |
Utropspris | 25 kr |
Aktuellt bud | 125 kr |
Stänger | 2021-03-03 19:31:00 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 299 kr |