Rak x-länkscollier i 18K guld. Den är 10 mm bred, har ställbar längd 40 - 45,5 cm och väger 30,5g. Springring (trög). Stämplad BEF ( Nordiska Guldvaru-Aktiebolaget), Stockholms stadsstämpel, 18K, P9 (1965) och kattfot.
Auktnr | SE73.20210304.A7168 |
Utropspris | 9 800 kr |
Aktuellt bud | 11 000 kr |
Stänger | 2021-03-04 19:06:30 |
Provision | 1 650 kr |
Frakt | 129 kr |