Panter-ring i 18K guld med smaragdögon och elva diamanter á c:a 0,005ct (en saknas). Den är 1,8 - 11 mm bred, är i storlek 17 och väger 3,7g. Stämplad K18, 750 & kattfot.
Auktnr | SE73.20210304.A7186 |
Utropspris | 1 200 kr |
Aktuellt bud | 1 500 kr |
Stänger | 2021-03-04 19:15:00 |
Provision | 225 kr |
Frakt | 129 kr |