| Ny sökning | Nästa
Olga i äkta silver (830/1000): 12 bordsgafflar (9 st 177 mm från GAB & 3 st 182 mm från CGH), 12 bordsknivar med rostfria blad ( 1 st 220 mm & 11 st 210 mm; från GAB) och 12 bordsskedar (4 st 182 mm från CGH & 8 st 180 mm från GAB). Gafflarna & skedarna väger 1130g tillsammans. Knivarna väger 870g BTO. 1960-tal. Normalt bruksskick.
Auktnr | SE73.20210311.A7272 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 6 200 kr |
Aktuellt bud | 6 200 kr |
Stänger | 2021-03-11 19:00:00 |
Provision | 930 kr |
Frakt | 129 kr |
11/3 17:20:56 | 93295 | 6200 kr |