Olga i äkta silver (830/1000): såsslev med förgyllt insida. Den är 173 mm lång och väger 50,2g. GAB från 1974. Normalt bruksskick
Auktnr | SE73.20210311.A7279 |
Utropspris | 225 kr |
Aktuellt bud | 300 kr |
Stänger | 2021-03-11 19:03:32 |
Provision | 45 kr |
Frakt | 49 kr |