Ring med en orange sten (Ø 15 mm; lite nött / smånagg). Den är 2,4 - 15,5 mm bred, är i storlek 17,75 och väger 8,4g BTO. Tillverkad av Alton i Falköping. Kattfot. Två klor är nötta, men stenen sitter fast.
Auktnr | SE73.20210506.A7845 |
Varukategori | Fashion / Accessoarer |
Utropspris | 1 600 kr |
Stänger | 2021-05-06 19:01:30 |
Provision | 240 kr |
Frakt | 129 kr |
6/5 19:01 | ABV1866 | 1 600 kr |