Rejäl x-länkscolllier i 18K guld. Den är 46,5 cm lång, 8,7 - 14,7 mm bred och väger 56,5g. Kistlås. Stämplad Nordguld, NAB (Nordguld Tor Ahlberg), Stockholms stadsstämpel, 18K, P9 (1965) & kattfot.
Auktnr | SE73.20210624.A8141 |
Utropspris | 19 500 kr |
Aktuellt bud | 22 000 kr |
Stänger | 2021-06-24 19:06:49 |
Provision | 3 300 kr |
Frakt | 129 kr |