X-länkscollier i 18K guld. Den är 45 cm lång, 5,4 - 6,7 mm bred och väger 12,0g. Springring. Stämplad RSV, 18K & kattfot. Lite ojämn.
Auktnr | SE73.20210812.A8264 |
Utropspris | 3 800 kr |
Aktuellt bud | 3 800 kr |
Stänger | 2021-08-12 19:07:30 |
Provision | 570 kr |
Frakt | 129 kr |
5/8 16:21:48 | yguld | 3800 kr |