Granatberlock i förgyllt silver. Den är 29 mm lång inkl. ögla och väger 4,1g. Stämplad 830S.
Auktnr | SE73.20211021.A9002 |
Varukategori | Silver / Hängen & berlocker |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 125 kr |
Stänger | 2021-10-21 19:17:00 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 49 kr |