Facettslipade creoler i 18K guld. De är 18,5 x 1,7 mm och väger 1,1g. Stämplade 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20211021.A9006 |
Varukategori | Guld / Örhängen |
Utropspris | 450 kr |
Aktuellt bud | 475 kr |
Stänger | 2021-10-21 19:19:00 |
Provision | 71 kr |
Frakt | 129 kr |
21/10 17:18:30 | leenimam | 475 kr |
15/10 16:12:27 | atrix | 450 kr |