Hängande granatörhängen i förgyllt silver. De är 19 mm långa och väger 2,6g. Stämplade 830S.
Auktnr | SE73.20211209.A9215 |
Varukategori | Silver / Örhängen |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 375 kr |
Stänger | 2021-12-09 19:31:30 |
Provision | 56 kr |
Frakt | 129 kr |