Damur, Hermès, Paris, Cape Cod, quartz, stål, 32x23mm, CC1210, #3070718, brunt läderband, repor, slitage, cert 2014, instruktionsbok originaletui och box
Auktnr | SE1.20211208.A43597 |
Varukategori | Klockor / Damur |
Utropspris | 6 500 kr |
Aktuellt bud | 6 800 kr |
Stänger | 2021-12-08 20:01:00 |
Provision | 1 020 kr |
Frakt | 129 kr |