Tavla Georg Lindström, olja på pannå, Gamla Stan, ca 60x50cm, signerad, träram. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE16.20220201.A76036 |
Utropspris | 1 000 kr |
Aktuellt bud | 1 000 kr |
Stänger | 2022-02-01 11:11:53 |
Provision | 150 kr |
Frakt | 299 kr |
1/2 11:11:22 | osprey | 1000 kr |