Stavkedja i 18K guld. Den är 60,5 cm lång, 0,75 mm bred och väger 6,0g. Springring. Otydliga, svenska stämplar från 1945. Kattfot. Ojämnheter.
Auktnr | SE73.20220526.A11025 |
Utropspris | 2 200 kr |
Aktuellt bud | 2 300 kr |
Stänger | 2022-05-26 19:00:30 |
Provision | 345 kr |
Frakt | 129 kr |