Abstrakt brosch i silver. Den är Ø 38,5 mm och väger 14,6g. Stämplad RU, Stockholms stadsstämpel, kattfot, S, T9 (1969) & signatur Rey Urban. Lite ojämn nål.
Auktnr | SE73.20220630.A11326 |
Varukategori | Silver / Broscher |
Utropspris | 150 kr |
Aktuellt bud | 425 kr |
Stänger | 2022-06-30 19:00:00 |
Provision | 64 kr |
Frakt | 129 kr |