Caméring i 18K guld med madonnamotiv. Motivet är 21 x 15,7 mm. Den är 3,6 mm bred, är i storlek 17¼ och väger 4,6g BTO. stämplad CLÅ (Bo Åström), Piteås stadsstämpel, 18K, kattfot & U8 (1946).
Auktnr | SE73.20220707.A11412 |
Utropspris | 1 100 kr |
Aktuellt bud | 1 100 kr |
Stänger | 2022-07-07 19:08:30 |
Provision | 165 kr |
Frakt | 129 kr |
4/7 18:57:49 | flopitza | 1100 kr |