Berlock "tro, hopp & kärlek" i 18K guld. Den är 16,5 mm lång inkl. ögla och väger 1,0g. Stämplad CCC, 750 & kattfot.
Auktnr | SE73.20220707.A11415 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Utropspris | 500 kr |
Aktuellt bud | 500 kr |
Stänger | 2022-07-07 19:10:00 |
Provision | 75 kr |
Frakt | 129 kr |
6/7 01:21:32 | davidl | 500 kr |