Brosch med pärla, ca 37x6mm, smärre slitage, ostämplad. 14K Vikt: 1,9 g
Auktnr | SE16.20220816.A79722 |
Varukategori | Guld / Broscher |
Utropspris | 600 kr |
Stänger | 2022-08-16 11:02:00 |
Provision | 90 kr |
Frakt | 129 kr |
16/8 11:02 | ABV1866 | 600 kr |