Stjärnring "Pallas" i vitt guld 18K med en briljant 0,21ct (TW-si). Den är 2,6 - 4,7 mm bred, är i storlek 18½ och väger 2,5g. Stämplad HS (Hans Strömdahl AB), kattfot, 18K, Stjärnringens stjärna. Stenstorleken ingraverad. Utgången modell, men teoretiskt nyvärde c:a 15.700kr.
Auktnr | SE73.20220825.A11648 |
Utropspris | 2 000 kr |
Aktuellt bud | 2 100 kr |
Stänger | 2022-08-25 19:07:34 |
Provision | 315 kr |
Frakt | 129 kr |
25/8 19:07:03 | persilja | 2100 kr |
25/8 18:18:34 | eirlam | 2000 kr |