Vintage Tändare, DUNHILL US.RE 24163 MADE IN SWITZERLAND, försilvrad metall, mått 63x22x12 mm, fint bruksskick, behov av påfyllning, originaletui med smärre slitage, vikt inkl. etui 141,3 gram
Auktnr | SE74.20221206.A19777 |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 650 kr |
Stänger | 2022-12-06 19:17:00 |
Provision | 98 kr |
Frakt | 129 kr |