Auktion pågår nu, 390 st utrop

Träffar: 3572   « Föregående 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 179 Nästa »

Smörkniv, rostfritt blad/fyllt skaft, längd ca 17,3cm, Guldsmedsaktiebolaget I Stockholm 1965, bruttovikt: 50,9gram, silver Vikt: 50,9 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57031

Silver / Bestick Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:03:00

Smörkniv, rostfritt blad/fyllt skaft, längd ca 17,3cm, Guldsmedsaktiebolaget I Stockholm 1965, bruttovikt: 52,2gram, silver Vikt: 52,2 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57032

Silver / Bestick Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:03:30

7 Gafflar, Guldsmedsaktiebolaget I Stockholm 1960-tal, längd ca 18,3cm, silver Vikt: 284,7 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57033

2 000 kr

Budledare: redrum Antal bud: 1

Silver / Bestick Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:04:00

4 Gafflar, Guldsmedsaktiebolaget I Stockholm 1960-tal, längd ca 16cm, silver Vikt: 123,6 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57034

900 kr

Silver / Bestick Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:04:30

6 Skedar Guldsmedsaktiebolaget I Stockholm 1960-tal, längd ca 18,2cm, silver Vikt: 270,6 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57035

1 900 kr

Silver / Bestick Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:05:00

2 Gafflar, Guldsmedsaktiebolaget I Stockholm 1960-tal, längd ca 61,5cm, silver Vikt: 61,5 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57036

450 kr

Silver / Bestick Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:05:30

12 Moccaskedar Matsilver Ab 1950-tal, längd ca 10cm, silver Vikt: 132,2 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57037

950 kr

Silver / Bestick Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:06:00

Armring med sten i grönt glas, folierad, & seedpärlor, 18K, reglerbar Ø 5,5cm-6cm, bredd ca 4-15mm, utländska stämplar, graverad, 18K Vikt: 9,9 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57038

Guld / Armband Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:06:30

Armband lagning, längd ca 16cm, bredd ca 6mm, 18K Vikt: 17,2 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57039

9 800 kr

Guld / Armband Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:07:00

Ring med odlad pärla Ø 7mm, KA 1937, stl: 17, 18K Vikt: 1,8 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57040

1 050 kr

Guld / Ringar Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:07:30

Ring med vit sten, graverad, stl: 16 ¾, bredd ca 5-12mm, 18K Vikt: 7,1 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57041

4 200 kr

Guld / Ringar Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:08:00

Stelt armband ca 6,5x5,5, bredd ca 5mm, ihåligt, säkerhetskedja saknas, engelska stämplar, bucklor, silver Vikt: 6,7 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57042

Silver / Armband Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:08:30

Hänge, längd ca 5,8cm, bredd ca 3,5cm, saknar stämplar, silver Vikt: 11,3 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57043

75 kr

Silver / Hängen & berlocker Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:09:00

Ring vitguld med gammalslipade diamanter ca 7x0,20ct (en sten sprucken defekt/nagg), stl: 16, 18K Vikt: 4,8 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57044

Guld / Ringar Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:09:30

Stelt armband med lila stenar i glas, i metall, ca 6x5cm, med säkerhetskedja i metall Vikt: 23 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57045

325 kr

Budledare: nillae Antal bud: 2

Silver / Armband Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:10:00

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57046

Stänger: 2024-05-22 20:10:30

Hänge, bjällra, ihåligt, med 2 hål, längd ca 5cm, bredd ca 38mm, silver Vikt: 18,4 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57047

150 kr

Stänger: 2024-05-22 20:11:00

Hänge hjärta, ihåligt, repigt, längd ca 68mm, bredd ca 55mm, 925/1000 silver Vikt: 28,6 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57048

300 kr

Budledare: branko Antal bud: 1

Stänger: 2024-05-22 20:11:30

Hänge i gulmetall med camé, längd ca 45mm, bredd ca 33mm, slitage Vikt: 7,9 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57049

300 kr

Stänger: 2024-05-22 20:12:00

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57050

Guld / Broscher Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:12:30