Träffar: 338   [1] 2 3 ... 17 Nästa »

Herrur Emporio Armani, quartz, 43mm, ref ar-2448, stål, lättare bruksslitage, box, inga övriga tillbehör

Herrur Tissot PRX, 40mm, quartz, stål, grön utavla, ref T137410A, inre omkrets armband ca. 18cm, lättare bruksslitage, inga övriga tillbehör Vikt: 0 g

Herrur Emporio Armani mecanico, 43mm, automatisk, ref Ar60041. läderarmband, inga tillbehör

Ett par trädgårdsurnor, gjutjärn, höjd ca 43cm, omkrets ca 32cm rost samt åldersslitage, hål i botten för vattenavrinning, 1900-tal Vikt: 0 g Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Ett par trädgårdsurnor, g...

Solglasögon Burberry, B4308 3854/13 56¤16 140 3N, originalfodral och putsduk

Solglasögon Burberry, B430...

Armbandsur Certina Argonaut 280, 37mm, automatisk, plexiglas, doublé, justerbar stållänk, bruksslitage, inga tillbehör

Armbandsur Enicar Ultrasonic, 30x39mm, manuell, plexiglas, doublé, 60-tal, bruksslitage, repor på glas, inga tillbehör

Väska, Ralph Lauren Becket...

Väska Polo Ralph Lauren, M...

Armbandsur IWC Ingenieur 666, 37mm,  automatisk, serienummer 1331957, kaliber: C852, verk-nr: 1296244, stål, plexiglas, repor, saknar rem, inga övriga tillbehör

Scarf Hermes, "Crowns / Couronnes", designad av Julia Abadie, ca 88x88 cm, fint skick utan synligt bruksskick, inga tillbehör  Vikt: 0 g

Fickur Zenith, vitmetall, fungerar ej, märken, diameter ca 50 mm.

Klockkedjor 2 st, fickursfodral, skjortknapp.

Damur Svea, fungerar ej, diameter 21.3 mm, 18 k.

Damur Tissot, kronan saknas, fungerar ej, 23.8 mm, 18 k.

Damur Certina New Art med x-länk, fungerar vid katalogiseringstillfället, gravyr, diameter 21 mm, 18 k i ur och band, total längd 18cm, bredd band ca 9,3mm, vikt 24.8 gram Vikt: 24,8 g

Smyckesur Grovana i kedja, fungerar vid katalogiseringstillfället, diameter 3.5 cm.

Herrur Omega med guldfärgad urtavla, gravyr, diameter 32 mm, fungerar ej troligen batteribyte, 18 k.

Herrur Omega med guldfärga...

Sameskedar 12 st, monogram på baksidan, Forslunds Urmakeri-Silver Boden 1949, längd 10.7 cm, silver. Vikt: 157 g

Fickur Selza med separat sekundvisare, fungerar vid katalogiseringstillfället, diameter ca 5 cm, vitmetall.

[1] 2 3 ... 17 Nästa »