Din sökning gav 20 träffar. Om du är inloggad som auktion-/webbshopskund kan du spara din sökning och få ett mail så fort en ny vara läggs ut som matchar den.

Observera att föremålen på nedanstående nätauktion kan komma att strykas med kort varsel då det är en pantauktion. Läs mer under Villkor, Villkor på andra språk
Alla föremål på våra internetauktioner säljs i befintligt skick. Köparprovision om 15% tillkommer på slaget belopp.

Träffar: 328   « Föregående 1 [2] 3 4 ... 17 Nästa »

Ring Kattdjur med markasiter och svarta stenar, stl ca 18¼, bredd ca 3,6-19,7mm, silver ostämplad Vikt: 9 g

Auktionsnummer: SE13.20240506.A22228

Aktuellt bud

100 kr

2024-05-06 14:31:00

Budledare: miriam_l Antal bud: 2

Silver / Ringar Pantbanken Online

Stänger: 2024-05-06 14:31:00

Ett par pumps, anklestrap, stl 40, Saint Laurent, Paris, mocka, färg taupé, klackhöjd 7,5cm, 472041, C20KK, bruksskick, dustbag, originalkartong, Nypris 5995kr, Schutermankvitto 2017

Auktionsnummer: SE16.20240507.A93362

Fashion / Kläder & skor Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:04:30

Snurrebuss, 18K  Vikt: 0,3 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94041

Aktuellt bud

175 kr

2024-05-07 11:16:00

Budledare: maria70 Antal bud: 1

Guld / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:16:00

Ett par örhängen med mönster, längd: 10mm, bredd: 8mm, saknar snurrebussar, 18K  Vikt: 1,7 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94052

Aktuellt bud

1 000 kr

2024-05-07 11:21:30

Budledare: rahaza Antal bud: 1

Guld / Örhängen Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:21:30

Ett par örhängen med vita stenar, Ø3mm, en snurrebuss saknas, 18K  Vikt: 0,4 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94071

Aktuellt bud

225 kr

2024-05-07 11:30:30

Budledare: silva85 Antal bud: 1

Guld / Örhängen Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:30:30

Damur, Omega, 18K, manuell, 19mm, safirglas, integrerad x-länk med stav längd ca: 17,5cm, länk tillverkad år 1964, 18K

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94074

Klockor / Damur Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:32:00

Ett par örhängen, längd: 7,4mm, bredd: 6,8mm, en snurrebuss saknas, 14K  Vikt: 1,3 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94100

Aktuellt bud

550 kr

2024-05-07 11:43:30

Budledare: catti Antal bud: 1

Guld / Örhängen Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:43:30

Ett par örhängen med vita stenar, Ø8,5mm, udda snurrebussar, 18K  Vikt: 1,5 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94117

Aktuellt bud

900 kr

2024-05-07 11:50:00

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Örhängen Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:50:00

Diverse guld, med stenar och urverk, defekt, gravyr, 18K  Vikt: 125,5 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94119

Aktuellt bud

58 000 kr

2024-05-07 11:51:00

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:51:00

Örhänge med diamant 1xca0,02ct, Ø2,2mm, udda, saknar snurrebuss, vitguld, 14K  Vikt: 0,1 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94121

Aktuellt bud

125 kr

2024-05-07 11:52:00

Budledare: bng193 Antal bud: 3

Guld / Örhängen Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:52:00

Örhänge, snurrebuss, med stenar, udda, defekt, 14K  Vikt: 1,8 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94122

Aktuellt bud

750 kr

2024-05-07 11:52:30

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:52:30

Ett par örhängen med vita stenar, Ø6mm, en snurrebuss saknas, 18K Vikt: 0,6 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94125

Aktuellt bud

350 kr

2024-05-07 11:54:00

Budledare: less_is_less Antal bud: 1

Guld / Örhängen Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:54:00

Ett par örhängen med vita stenar, längd 12mm, snurrebussar saknas, 18K Vikt: 0,7 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94130

Aktuellt bud

425 kr

2024-05-07 11:56:30

Budledare: saman52 Antal bud: 2

Guld / Örhängen Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:56:30

Brosch, Oyster, längd ca 50mm, Nanna och Jurgen DITZEL (1923-2005), Georg Jensen, no 328, Denmark 1950-tal, repor, 925/1000 silver Vikt: 23,7 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94131

Silver / Broscher Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:57:00

Herrur, Sully Special, 18K, automatisk, 34mm, datum, plexiglas, boettnr: 11025 56C, defekt, avbruten krona, brunt läderarmband med lås i gulmetall, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94160

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2024-05-07 12:11:00

Herrur, Omega, Ø36mm, tuxedo dial, manuell, liten sekundvisare, plexiglas,  stål, 1950-tal, gravyr VH, repor, små bucklor, saknar sprintar och armband

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94171

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2024-05-07 12:16:30

Armbandsur Certina Blue Ribbon, Ø34mm, datum, automat, plexiglas, Refnr 5801102, #5097124, 1960-tal, stål, repor, saknar sprintar och armband

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94173

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2024-05-07 12:17:30

Armbandsur, Zenith, Ø34mm, #907 042, manuell, stål, 1960-tal, saknar armband

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94177

Aktuellt bud

1 100 kr

2024-05-07 12:19:30

Budledare: chilo Antal bud: 6

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2024-05-07 12:19:30

Savonette, JCR, två boetter i 14K, 51mm, manuell, liten sekundvisare, boettnr: 145426, innerboett i metall, i läderfodral, smärre färgbortfall och defekter i urtavla, gravyr, repor, 14K

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94181

Klockor / Fickur Skanstull

Stänger: 2024-05-07 12:21:30

Herrur, Omega Seamaster GMT 50 Years, stål, automatisk, 41mm, refnr: 2534.50, snr: 80017171, safirglas, 24h visning, datum (återställer ej korrekt), små nagg i glas, repig och blekt ring, repig länk i stål med viklås, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE16.20240507.A94183

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2024-05-07 12:22:30