Auktion pågår nu, 207 st utrop

Träffar: 4003   « Föregående 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 201 Nästa »

Armband, längd 20,5cm, bredd 9mm, Unoaerre, repor, 925/1000 silver Vikt: 51,5 g

Armband, längd 20,5cm, bre...

Armband, flätat, längd 20cm, bredd 8mm, GHA, 925/100 silver Vikt: 8,7 g

Armband, flätat, längd 20...

Armband, längd 19,5cm, defekt länk, 925/1000 silver Vikt: 3,3 g

Armband, längd 19,5cm, def...

Hänge, dykare, rörliga delar, längd 50mm, 925/1000 silver Vikt: 8,7 g

Hänge, dykare, rörliga de...

Kedja, venezia, längd 50cm, bredd 0,7mm, Hänge, kors längd 21mm, GHA, 925/1000 silver Vikt: 4,5 g

Kedja, venezia, längd 50cm...

Hänge, hjärta med vita stenar, enstaka nagg, längd 36mm, 925/1000 silver Vikt: 4,1 g

Hänge, hjärta med vita st...

Hänge,C, längd 26mm, Thomas Sabo, repor, 925/1000 silver Vikt: 1,5 g

Hänge,C, längd 26mm, Thom...

Ring med vita stenar, stl 16¾, bredd 15,6mm, GHA, slitage, förgyllt 925/1000 silver Vikt: 5,1 g

Ring med vita stenar, stl 16¾, bredd 15,6mm, GHA, slitage, en sten saknas, förgyllt 925/1000 silver Vikt: 5,2 g

Armband med bärnstenar, längd 19cm, bredd 9,8mm, Ett par örhängen med bärnstenar, längd 27mm, GHA, 925/1000 silver. Vikt: 15,2 g

Armband med bärnstenar, l...

Ett örhänge, kula, 14K Vikt: 0,4 g

Ett örhänge, kula, 14K Vi...

7 örhängen, bucklor, 18K Vikt: 1,5 g

7 örhängen, bucklor, 18K ...

Diverse guld, defekt 18K Vikt: 0,4 g

Collier, doserad bismarck, längd 45cm, bredd 2,6-5,2mm, 18K  Vikt: 8,2 g

Ring med princessslipad diamant ca 0,13ct, samt briljantslipade diamanter ca 0,12ctv, stl 19¼, vitguld, 18K  Vikt: 4,7 g

Ring med cabochonslipad svartgrön stjärnsafir, stl 16, bredd 10,4mm, limrester, lätta repor, gravyr, 14K Vikt: 3,7 g

3 ringar, 1 hänge, ett par örhängen, defekta, stenar saknas, bucklor, 18K Vikt: 8,3 g

3 ringar, 1 hänge, ett par...

Kedja, Figaro, längd 42cm, bredd 1,5mm, Balestra, 18K Vikt: 4 g

Kedja, Figaro, längd 42cm,...

Hänge, längd 20mm, Björn Svensson, Stockholm, år 1984, 18K Vikt: 3,2 g

Hänge, längd 20mm, Björn...

Hänge med blå safirer och briljantslipade diamanter ca 0,02ctv, längd 17mm, Guldfynd, 18K Vikt: 2 g

Hänge med blå safirer och...