Träffar: 3779   « Föregående 1 ... 137 138 [139] 140 141 ... 189 Nästa »

Ett par örhängen med vita stenar, längd ca 18,5mm, bredd ca 1,1-8,2mm, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 1,2 g

Ett par örhängen med vita...

Ett par örhängen creoler, Ø ca 20mm, bredd ca 1,2mm, förgyllt silver 925/1000 Vikt: 0,6 g

Ett par örhängen creoler,...

Kedja tvinnad, Balestra, längd ca 45cm, bredd ca 1,8mm, 18K  Vikt: 2,9 g

Kedja tvinnad, Balestra, l...

Hänge hjärta, längd ca 15,7mm, bredd ca 9,5mm, 18K Vikt: 2,2 g

Hänge hjärta, längd ca 1...

Hänge Jordglob med odlad pärla, längd ca 16,5mm, bredd ca 1-7,7mm, öglan öppen, 18K Vikt: 0,9 g

Hänge Jordglob med odlad ...

Armring stel öppningsbar, inte bredd ca 6cm, bredd ca 13,2mm, säkerhetskedja av, silver 925/1000 Vikt: 18,5 g

Armring stel öppningsbar, ...

Ring med meandermönster, stl 16½, bredd ca 8,5mm, tvåfärgad, i behov av omrodiering, 14K  Vikt: 2,4 g

Ring med meandermönster, s...

Ring med vita stenar, stl 17¼, bredd 3-5,5mm, tvåfärgad, 14K  Vikt: 3,1 g

Ring med camé, stl 17½, bredd 3-21mm, Bengt Hallbergs Guldsmeds Ab, Köping, år: 1977, 18K   Vikt: 3,6 g

Ring med camé, stl 17½, b...

Ett par solglasögon Gucci, modell: GG0108S 003, 55¤16-145, cat 3, rektangulära glas, guldfärgade metallbågar, bredd 13,5cm, putsduk med liten fläck, originalfodral

Ett par solglasögon Gucci,...

Portabel Bluetooth-högtalare JBL, längd 16cm, lucka saknas, kraftigt slitage, röklukt, saknar laddadapter  Skickas med paket.

Portabel Bluetooth-högtala...

Portabel Bluetooth-högtalare Linocell, grå, kraftigt slitage, inga tillbehör Skickas med paket.

Portabel Bluetooth-högtala...

Stelt armband, gaffelkonst, Ø65mm, dansk stämpel, nysilver

Armband, tvinnat, längd 17cm, 14K Vikt: 1,5 g

Armband, tvinnat, längd 17...

Ett par pumps, anklestrap, stl 40, Saint Laurent, Paris, mocka, färg taupé, klackhöjd 7,5cm, 472041, C20KK, bruksskick, dustbag, originalkartong, Nypris 5995kr, Schutermankvitto 2017

Armband X-länk med stav, längd: 18,5cm, bredd: 9mm, Clareus Firma Tore, år: 1979, 18K Vikt: 11,4 g

Armband X-länk med stav, ...

Kedja, längd: 53,5cm, bredd: 1,8mm, stämplad Italy, 18K  Vikt: 3 g

Kedja, längd: 53,5cm, bred...

Guldbit, defekt, 18K Vikt: 0,2 g

Collier, Bismarck, doserad, springring, längd 45,5cm, bredd 4,2-7,9mm, säkerhetskedja, 18K  Vikt: 36,6 g