Auktion pågår nu, 205 st utrop

Träffar: 364   « Föregående 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19 Nästa »

Herrur Omega Constellation  Pie Pan, guld på stål, automatisk, Ø34mm, originalglas, verk nr 18282152, caliber 551, boett nr 1438161 SC, tunna repor på glas, armband Hirsh 24,5cm, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE4.20240626.A91732

Klockor / Herrur Malmö Triangeln

Stänger: 2024-06-26 11:34:30

Herrur Seiko 5, ref nr 7S26-02TO, stål/gulmetall, automatisk, Ø36mm, guldfärgad urtavla, dag, datum, sekundvisare, tunna repor på glas, glasbaksida, länk 19cm, extra länkbitar 2cm, bok, box, ytterkartong.

Auktionsnummer: SE4.20240626.A91741

Stänger: 2024-06-26 11:39:00

Armbandsur Michael Kors, stål/gulmetall, quartz, Ø37mm, MK-4339, strasstenar vid index, länk 18cm, små kanthack på glas, i behov av batteribyte, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE4.20240626.A91745

Stänger: 2024-06-26 11:41:00

Bälte Versace Jeans Couture, svart Läder/Pu, 100cm, bredd 2,7cm, spänne och detaljer i gulmetall, dustbag.

Auktionsnummer: SE4.20240626.A91748

Fashion / Accessoarer Malmö Triangeln

Stänger: 2024-06-26 11:42:30

Väska Versace Jeans Couture, 25x20x7cm, svart konstläder, detaljer i gulmetall, tillhörande axelrem, folder, inga övriga tillbehör.

Auktionsnummer: SE4.20240626.A91749

Fashion / Väskor Malmö Triangeln

Stänger: 2024-06-26 11:43:00

Väska Tory Burch, modell Fleming Convertible Shoulder, 27x18x8cm, läder, beige/new cream, detaljer i gulmetall, fyra fack varav ett med dragkedja, mindre bruksspår, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE4.20240626.A91751

Stänger: 2024-06-26 11:44:00

Figurin Lisa Larson, Amalia, ur serien ABC-flickor, för Gustavsberg, höjd ca 17cm, ojämn i glasyr.

Auktionsnummer: SE4.20240626.A91770

1 400 kr

Keramik, porslin & glas / Skulpturer Malmö Triangeln

Stänger: 2024-06-26 11:53:30

Damur Giroxa, 18K i boett och länk, manuell, Ø15mm, länk 17,5cm, säkerhetskedja, diamantkrans 20 x ca 0,01ct, diamanter på länk 10 x ca 2 x 0,01ct 8 x ca 0,005ct, vitguld, bruttovikt: 23,6gram, fungerar ej, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE4.20240626.A91843

Klockor / Damur Malmö Triangeln

Stänger: 2024-06-26 12:30:00

Ring, turkosa stenar, stl 18, bredd 2,5-24,5mm, 21K Vikt: 6,5 g

Auktionsnummer: SE18.20240626.A61675

4 400 kr

Guld / Ringar Solna

Stänger: 2024-06-26 14:13:30

Fickur savonett, omärkt, 14K, manuell, 52mm, boettnr 50258, defekt, står still, saknar glas, glasring lös, monogram, gravyr, innerboett i metall, bruttovikt 76,2g

Auktionsnummer: SE18.20240626.A62862

Klockor / Fickur Solna

Stänger: 2024-06-26 15:30:30

Armbandsur/omgjort mormorsur, Omega, röd tolva, 18K, manuell, 34mm, boettnr 4440942, defekt, står still, glas saknas, bucklor, monogram, länk saknas, innerboett i metall, del av länkbit i doublé, bruttovikt 28,2g

Auktionsnummer: SE18.20240626.A62863

Klockor / Fickur Solna

Stänger: 2024-06-26 15:31:00

Udda örhänge med troligen turkos, Ø12mm, nagg/skada, 14K.  Vikt: 2,4 g

Auktionsnummer: SE18.20240626.A62870

1 100 kr

Guld / Örhängen Solna

Stänger: 2024-06-26 15:34:30

Herrur, Certina, 14K, Ø 33,5mm, quartz, gravyr, batteribyte krävs, läderband, gravyr, inga övriga tillbehör

Auktionsnummer: SE18.20240626.A62908

Klockor / Herrur Solna

Stänger: 2024-06-26 15:53:30

Herrur, Breitling, Superocean II, Ø 42mm, automat, datum, stål, referensnummer A17366D81A1A1, serie-nr: 7265538, gummiband Diver Pro, gummiband med krackelering samt repor på clasp, bruksslitage, certifikat 2021 och kvitto från Eriksson Urhandel , manual, tag, box, kartong och ytterkartong.

Auktionsnummer: SE18.20240626.A62928

Klockor / Herrur Solna

Stänger: 2024-06-26 16:03:30

1 Herrur, Omega Seamaster 30, manuell, guld på stål, Ø35mm, flexlänk i doublé, något repigt glas, fuktskadad urtavla, krona ej original, inga övriga tillbehör.

Auktionsnummer: SE18.20240626.A62932

Klockor / Herrur Solna

Stänger: 2024-06-26 16:05:30

Herrur Certina, New Art, automatisk, guld på stål, Ø32,5mm, datum, flexband, repig glas, inga övriga tillbehör.

Auktionsnummer: SE18.20240626.A62933

Klockor / Herrur Solna

Stänger: 2024-06-26 16:06:00

Herrur Ole Mathiesen, stål, quartz, Ø33mm, läderband, repigt glas, inga övriga tillbehör.

Auktionsnummer: SE18.20240626.A62934

500 kr

Klockor / Herrur Solna

Stänger: 2024-06-26 16:06:30

1 Herrur Seiko Premier, quartz, kronograf, ref: 7T62-0FF0, snr: 590908, Ø38mm, datum, stållänk, djupa repor, inga övriga tillbehör.

Auktionsnummer: SE18.20240626.A62935

Klockor / Herrur Solna

Stänger: 2024-06-26 16:07:00

Herrur Geneve, boett i 18K, interagerad länk i 18K, defekt, fungerar ej, etui 18K bruttovikt: 65,9g

Auktionsnummer: SE18.20240626.A62936

23 000 kr

Klockor / Herrur Solna

Stänger: 2024-06-26 16:07:30

Herrur Certina,18K, quartz, Ø33mm, läderband, etui, gravyr, inga övriga tillbehör.

Auktionsnummer: SE18.20240626.A62937

4 600 kr

Klockor / Herrur Solna

Stänger: 2024-06-26 16:08:00