Din sökning gav 20 träffar. Om du är inloggad som auktion-/webbshopskund kan du spara din sökning och få ett mail så fort en ny vara läggs ut som matchar den.

Observera att föremålen på nedanstående nätauktion kan komma att strykas med kort varsel då det är en pantauktion. Läs mer under Villkor, Villkor på andra språk
Alla föremål på våra internetauktioner säljs i befintligt skick. Köparprovision om 15% tillkommer på slaget belopp.

Träffar: 338   « Föregående 1 ... 12 13 [14] 15 16 17 Nästa »

2 figuriner, svan, höjd 12cm och and höjd 6,5cm, skador, konstmaterial, Kina

Auktionsnummer: SE16.20240604.A94743

Aktuellt bud

50 kr

2024-06-04 12:11:00

Budledare: aga2017 Antal bud: 2

Konst & antikviteter / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-06-04 12:11:00

Figurin, and, höjd 9cm, längd 17cm, signerad Jörgen Nielsen, snidad alm

Auktionsnummer: SE16.20240604.A94744

Aktuellt bud

75 kr

2024-06-04 12:11:30

Budledare: aga2017 Antal bud: 1

Konst & antikviteter / Skulpturer Skanstull

Stänger: 2024-06-04 12:11:30

Hänge, tjur, längd 18mm, 925/1000 silver Vikt: 3,4 g

Auktionsnummer: SE16.20240604.A94759

Aktuellt bud

25 kr

2024-06-04 12:19:00

Budledare: pelikan51 Antal bud: 1

Silver / Hängen & berlocker Skanstull

Stänger: 2024-06-04 12:19:00

Herrur, Certina, 18K, quartz (i behov av batteribyte), 33,5mm, datum, refnr: EOL.158.9289.68, snr: PCV3BQAJH, safirglas, svart läderband, nit och redlighetsgravyr, cert 2020, manual, box

Auktionsnummer: SE16.20240604.A94769

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2024-06-04 12:24:00

Damur, Antima, 18K, quartz (går ej), 24mm, datum, snr: 4700 68, gravyr, armband i svart läderimitation, box

Auktionsnummer: SE16.20240604.A94770

Klockor / Damur Skanstull

Stänger: 2024-06-04 12:24:30

Damur, Ø28mm, Omega Seamaster Professional Diver, 300M, Ref. 2582.80.00, stål, quartz, datum, ser.nr 56392694, stållänk, viklås, extralänkar, repor, garantikort 1182, tag, manual, box med färgbortfall, ytterkartong

Auktionsnummer: SE16.20240604.A94805

Klockor / Damur Skanstull

Stänger: 2024-06-04 12:42:00

El-bas, Yamaha BB Series, BB235, ser nr IQJ133032, natural satin, lätta märken, gigbag Skickas med Bussgods eller PostNord

Auktionsnummer: SE16.20240604.A94818

Musikinstrument / Stränginstrument Skanstull

Stänger: 2024-06-04 12:48:30

Figurin, Höganäs, skulptur i form av flicka. Signerad Åke Holm, glaserat stengods. Höjd 13,5 cm Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE11.20240604.R819934

Keramik, porslin & glas / Skulpturer Malmö Centralen

Stänger: 2024-06-04 14:00:00

Figurin Duva, Nao by Lladro, Daisa 1983, 21cm, Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE11.20240604.R818908

Aktuellt bud

25 kr

2024-06-04 14:05:30

Budledare: - Antal bud: -

Keramik, porslin & glas / Skulpturer Malmö Centralen

Stänger: 2024-06-04 14:05:30

Silversmycken, bl.a. Halskedja Pansar, längd 57,5 cm, bredd 1,8 mm, Armring rektangulär modell, inre mått 17,5 cm, bredd 3 mm, öppningsbar, Hängen, Broscher, tillverkarstämpel A*D, totalt 7 delar, normalt buret skick  Vikt: 29,9 g

Auktionsnummer: SE74.20240604.A25202

Silver / Kedjor & collier Kristianstad

Stänger: 2024-06-04 19:16:30

Retro Collier, silver, längd 60 cm, bredd 1,5-4 mm, tillverkarstämpel KG, fint (normalt buret skick) Vikt: 12 g

Auktionsnummer: SE74.20240604.A25206

Silver / Kedjor & collier Kristianstad

Stänger: 2024-06-04 19:18:30

Konstglas - Skulptur,

Auktionsnummer: SE74.20240604.A25232

Keramik, porslin & glas / Skulpturer Kristianstad

Stänger: 2024-06-04 19:31:30

Hänge (mynt-liknade) Atatürk Turkiet, 21K guld, Ø18 mm, längd inkl. ögla 22 mm, ögla i oädel metall, fint skick Vikt: 1,8 g

Auktionsnummer: SE74.20240604.A25254

Guld / Hängen & berlocker Kristianstad

Stänger: 2024-06-04 19:42:00

Hänge Kattdjur, 18K guld, större modell, två Rubiner, vita stenar, ostämplad, längd inkl. ögla 46 mm, bredd 28 mm, tjocklek 9 mm, fint skick Vikt: 17 g

Auktionsnummer: SE74.20240604.A25271

Guld / Hängen & berlocker Kristianstad

Stänger: 2024-06-04 19:50:30

Armband PANDORA, silver 925/1000, ALE, 4 stycken berlocker/charms, längd 19,5 cm, länk Ø1,8 mm, berlocker Ø9-9,5 mm, länk med en mindre ojämnhet, för övrigt i fint buret skick  Vikt: 14,4 g

Auktionsnummer: SE74.20240604.A25277

Silver / Armband Kristianstad

Stänger: 2024-06-04 19:53:30

Kuriosa - Ölflaskor, 5 stycken, varierande form, brunt glas PLM, 1960/70-tal, höjd 19-14,5 cm, fint skick utan anmärkning, vikt kring 1350 gram Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE74.20240604.A25282

Övrigt Kristianstad

Stänger: 2024-06-04 19:56:00

Fickur nyckeldragare, silver, Ø56 mm, nyckel medföljer ej, bruttovikt 143,6g

Auktionsnummer: SE74.20240604.A25284

Aktuellt bud

200 kr

2024-06-04 19:57:00

Budledare: - Antal bud: -

Klockor / Fickur Kristianstad

Stänger: 2024-06-04 19:57:00

Diverse guld, 14-18K, damur 14K i boett och länk i gulmetall, bruttovikt 21g

Auktionsnummer: SE74.20240604.A25288

Aktuellt bud

4 800 kr

2024-06-04 19:59:00

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Övrigt Kristianstad

Stänger: 2024-06-04 19:59:00

Figurin Beata, Lisa Larson för Gustavsberg, ur serien ABC-flickorna (1958-1973), längd ca 19,5cm, höjd 9cm, bemålad och glaserad stengods, signerad Beata made in Sweden Lisa.L år 1973, obetydliga åldersslitage  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE8.20240606.A42547

Konst & antikviteter / Skulpturer Fridhemsplan

Stänger: 2024-06-06 11:00:00

Herrur Citizen Eco-Drive, quartz, titanium, Ø42mm, E111-SO75360, serienummer: 181022730, datum, safirglas, viklås, titanlänk, repor på länk, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE8.20240606.A42573

Klockor / Herrur Fridhemsplan

Stänger: 2024-06-06 11:12:30