Träffar: 338   « Föregående 1 ... 12 13 [14] 15 16 17 Nästa »

2 figuriner, svan, höjd 12cm och and höjd 6,5cm, skador, konstmaterial, Kina

2 figuriner, svan, höjd 12...

Figurin, and, höjd 9cm, längd 17cm, signerad Jörgen Nielsen, snidad alm

Figurin, and, höjd 9cm, l...

Hänge, tjur, längd 18mm, 925/1000 silver Vikt: 3,4 g

Hänge, tjur, längd 18mm, ...

Herrur, Certina, 18K, quartz (i behov av batteribyte), 33,5mm, datum, refnr: EOL.158.9289.68, snr: PCV3BQAJH, safirglas, svart läderband, nit och redlighetsgravyr, cert 2020, manual, box

Damur, Antima, 18K, quartz (går ej), 24mm, datum, snr: 4700 68, gravyr, armband i svart läderimitation, box

Damur, Ø28mm, Omega Seamas...

El-bas, Yamaha BB Series, BB235, ser nr IQJ133032, natural satin, lätta märken, gigbag Skickas med Bussgods eller PostNord

Figurin, Höganäs, skulptu...

Figurin Duva, Nao by Lladro, Daisa 1983, 21cm, Vikt: 0 g

Silversmycken, bl.a. Halskedja Pansar, längd 57,5 cm, bredd 1,8 mm, Armring rektangulär modell, inre mått 17,5 cm, bredd 3 mm, öppningsbar, Hängen, Broscher, tillverkarstämpel A*D, totalt 7 delar, normalt buret skick  Vikt: 29,9 g

Retro Collier, silver, längd 60 cm, bredd 1,5-4 mm, tillverkarstämpel KG, fint (normalt buret skick) Vikt: 12 g

Retro Collier, silver, län...

Konstglas - Skulptur, "5+5, Multiple Sculpture", glas, Lars-Göran Nilsson & Rolf Åkesson, 1983, numrerad 66/225, signerad, höjd 13 cm, längd 19,5 cm, bredd 9,5 cm, fint skick utan anmärkning, vikt 614 gram Skickas med paket.

Hänge (mynt-liknade) Atatürk Turkiet, 21K guld, Ø18 mm, längd inkl. ögla 22 mm, ögla i oädel metall, fint skick Vikt: 1,8 g

Hänge (mynt-liknade) Atat...

Hänge Kattdjur, 18K guld, större modell, två Rubiner, vita stenar, ostämplad, längd inkl. ögla 46 mm, bredd 28 mm, tjocklek 9 mm, fint skick Vikt: 17 g

Hänge Kattdjur, 18K guld, ...

Armband PANDORA, silver 925/1000, ALE, 4 stycken berlocker/charms, längd 19,5 cm, länk Ø1,8 mm, berlocker Ø9-9,5 mm, länk med en mindre ojämnhet, för övrigt i fint buret skick  Vikt: 14,4 g

Kuriosa - Ölflaskor, 5 stycken, varierande form, brunt glas PLM, 1960/70-tal, höjd 19-14,5 cm, fint skick utan anmärkning, vikt kring 1350 gram Skickas med postpaket.

Kuriosa - Ölflaskor, 5 sty...

Fickur nyckeldragare, silver, Ø56 mm, nyckel medföljer ej, bruttovikt 143,6g

Diverse guld, 14-18K, damur 14K i boett och länk i gulmetall, bruttovikt 21g