Träffar: 392   « Föregående 1 2 [3] 4 5 ... 20 Nästa »

Snurrebuss, 18K  Vikt: 0,3 g

Snurrebuss, 18K Vikt: 0,3 g

Ett par örhängen, ca 13x6mm, vita stenar, saknar en snurrebuss. 18K  Vikt: 1 g

Ett par örhängen, ca 13x6...

Armbandsur, Michael Kors Ritz, Ø37mm, med vita stenar, MK-6356, quartz, datum, kronograf, viklås, gulmetall, repor på glas, bruksskick

Udda örhänge, pärla, saknar snurrebuss. 18K Vikt: 0,5 g

Udda örhänge, pärla, sak...

Herrur, Antima, Ø33mm, quartz, vit urtavla, datum, år 2008, stållänk ej original, gravyr Stockholms stad, batteribyte krävs,18K

Herrur, Antima, Ø33mm, qua...

Stoppur Omega, manuell, Ø56mm, med hållare/stativ, Omega, röd plast med tygband

Stoppur Omega, manuell, Ø5...

Hänge, myntliknande föremål, ca 22mm inkl ögla, Ø ca 17,5mm, Ataturk 2005, ögla i oädel metall. 21,6K Vikt: 1,9 g

Hänge, myntliknande före...

Udda örhänge, armband, ring, saknar snurrebuss, defekt i länk, löst infattad sten. 18K brutovikt: 14,2 Vikt: 14 g

Udda örhänge, armband, ri...

6 kaffekoppar, höjd 6,5cm,...

Herrur, Michael Kors MK-3843, Ø36mm, quartz, datum, kronograf, stål, original box, batteribyte krävs.

Lock till burk, bucklig, rostig, defekt. silver  Vikt: 13,2 g

Porslinsfigur Royal Copenhagen, ur serien flugten til amerika, 1761, höjd, 21cm.

Armbandsur, Ø42mm, Christophe Duchamp, Grand monte CD7101-5, safirglas, kronograf, datum, doublé, bruksskick, repor, färgbortfall, ej ifyllt cert, manual, tag, originalbox.

Armbandsur, Ø42mm, Christo...

Armbandsur, Ø47mm, Diesel, Only the Brave DZ-4475 11180, case 12mm,  datum, quartz, mineralglas, förgyllt stål, manual, extra länkbitar, spricka på datumförstoringsglas, originalbox Skickas med paket.

Armbandsur, Ø47mm, Diesel,...

Bronsfigur, Buddhas fyra ansikten, 67x60mm, Kina, märkt i botten, 1900-tal

Ett par örhängen, ca 5,5x5,5mm, pärlor, saknar snurrebussar. 18K  Vikt: 0,7 g

Ett par örhängen, ca 5,5x...

Ett par örhängen, ca 17x7mm, vita stenar, saknar snurrebussar. 18K   Vikt: 1 g

Ett par örhängen, ca 17x7...

Ett par örhängen, ca 17x9mm, vita stenar, saknar snurrebussar. 18K

Ett par örhängen, ca 17x9...

Udda örhänge och snurrebuss, skev. silver  Vikt: 3,2 g

Udda örhänge och snurrebu...

Vas, höjd 16cm, signerad Luigi Onesto, etikettmärkt Vetreria Artistica Oball, Murano, sommersoteknik, glas

Vas, höjd 16cm, signerad L...