Halskedja Rävsvans med 15 stycken Berlocker, silver, (kedja stämplad 925/1000 + en del berlocker), kedja längd 50 cm, bredd 3 mm, berlocker med olika tillverkare, bl.a. SØREN och BACIO (Italy), berlocker med varierande mått, någon med förgylld detalj, fint skick, bruttovikt 60,8 gram
Auktnr | SE74.20240423.A24851 |
Varukategori | Silver / Kedjor & collier |
Utropspris | 400 kr |
Aktuellt bud | 475 kr |
Stänger | 2024-04-23 19:22:00 |
Provision | 71 kr |
Frakt | 129 kr |