Supkopp, med äldre gravyr "Axel Fersen", stämplad 1818, uppsvängd hänkel, otydlig stads-och mästarstämpel, höjd 4cm, slitage, lagning, silver. Vikt: 24,5 g
Auktnr | SE1.20240508.A56902 |
Utropspris | 375 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:50:30 |
Provision | 56 kr |
Frakt | 129 kr |